Individuální konzultace a cvičení

JAK TO TEDY KONKRÉTNĚ VYPADÁ?


Cvičení dle metody spirální stabilizace(SM systém) obsahuje jedenáct základních cviků, díky kterým dochází k trakci (vytažení) páteře a tím pádem se kompenzuje proces komprese (zmáčknutí) páteře, který vede k výhřezu meziobratlového disku. Toto je stav, který je často provázen bolestmi svalů zad, popřípadě tato bolest vystřeluje i do končetin.

Základem je pochopit celou filosofii této metody, jednotlivým cvikům rozumět, správně je provádět a pravidelně cvičit.

V našem centru STOP BOLESTI ZAD jsou terapeuti, které se metodě SM systém věnují již několik let a učili se přímo od samotného autora metody. S centrem MUDr. Smíška jsme nadále v kontaktu, pravidelně konzultujeme naše klienty přímo s odborníky přímo v centru, kde unikátní metody vznikla.

CVIČENÍ, KTERÉ ZMĚNÍ VÁŠ ŽIVOT K LEPŠÍMU

Naučte se díky převratné metodě SM systém od MUDr. Smíška několik cviků, díky kterým se zbavíte chronické bolesti zad, která vám snižuje kvalitu života.

Možná, že i vy řešíte dlouhodobou chronickou bolest zad. Máte sedavé zaměstnání, občas si jdete zasportovat, ale neustále se vám vrací v různých intervalech obtíže se zády. Párkrát jste skončili na infuzích v nemocnici, lékař vám předepsal léky na bolest, obešli jste si kolečko předepsaných rehabilitacích, ale žádná zásadní změna se nedostavila.

Co kdyby existovala možnost, jak se těchto obtíží zbavit jednou provždy? Představte si, že máte v rukou úžasný nástroj kompenzace vašeho sedavého způsobu života. Už žádné další léky, které řeší jen důsledek vašeho problému. Zaměřte se na příčinu! Díky metodě SM systém od MUDr. Smíška porozumíte tomu, co děláte se svým tělem špatně a jak to napravit.

Video REFERENCE NA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE


Základní program – pomalejší efekt zlepšení

Cvičení s protahovacími technikami na závěsu 1x týdně po dobu 3-4x týdnů. Cvičení doma 3-5x denně. Pak začít chodit do skupinky 1-2x týdně. Následně pak 1-2x za měsíc, individuální konzultace.

1x konzultace 1000 Kč/55 min. (v Chomutově za 650 Kč/55 min.)

REZERVOVATKomplexní analýza a cvičení metodou Spirální stabilizace páteře (115 minut)

Cílem je sledovat plnění rehabilitačního plánu a vývoj vašeho stavu. Zároveň to pro Vás je podkladový materiál pro správné domácí cvičení.

1x konzultace 3500 Kč/115 min.

REZERVOVATPolo-intenzivní program – středně rychlý efekt zlepšení

Cvičení s protahovacími technikami na závěsu 3-4x týdně, po dobu 3-4x týdnů. Intenzivní cvičení doma 3-5x denně. Chodit do skupinky 1-2x týdně. Následně pak 1-2x za měsíc, individuální konzultace. Případně opětovné opakování intenzivního měsíce s individuálním cvičení.

21 konzultací v době 3 měsíců 18900 Kč (konzultace 900 kč/h + zdarma skupinové cvičení v době programu)

REZERVOVATIntenzivní program s pobytem – nejrychlejší efekt zlepšení

Cvičení s protahovacími technikami na závěsu 3-4 denně po dobu 5-7dní a do 3 měsíců znova 3-4 denně po dobu 5-7dní. Doporučujeme ubytování v blízkém hotelu a případné odpočívání na hotelovém pokoji. Pro zlepšení stavu není doporučováno cestovat autem nebo hromadnými prostředky. Po pobytu klient intenzivní cvičí doma 3-5x denně.a pak 1-2x za týden/měsíc chodí na korekci a přidání případně nových cviků podle pohybových možností. Doporučuje se pak chodit na skupinové cvičení 1-2x týdně aby byl pořád pod dohledem zkušeného terapeuta či trenéra SPS.

5-7 denní pobyt 18900 Kč (konzultace 900 kč/h + víkendový kurz zdarma)

REZERVOVATStorno podmínky

Svou práci děláme kvalitně a s láskou, tím pádem jsou objednávácí časy někdy i týdny. Nepřitomnosti klienta na konzultaci přicházíme o jiné netrpělivé zájemce o daný čas, kteří by rádi přišli a cokoliv zaplatili. Proto jsme museli zavést storno poplatky, protože naposlední chvíli má málo kdo čas.
Rušení objednané konzultace 24-48 h před termínem hradí klient 50% ceny
Rušení objednané konzultace méně jak 24 h před termínem hradí klient 100% cenyNÁŠ TÝM


Ing. Roman Nesvadba

Zakladatel a hlavní lektor vzdělávacíh center STOP BOLESTI ZADJitka Malechová

Spoluzakladatelka a hlavní terapeutka metody SPS v centru STOP BOLESTI ZADBc. Andrea Zichová

Terapeutka a cvičitelka metody SPSBc. Jitka Strachoňová

Lektorka, terapeutka a cvičitelka metody SPS

Reference

Tihle profesionálové mi v relativně krátké době pomohli získat ztracenou pružnost a rovná záda. SM systém se tu praktikuje v čisté formě s důrazem na individuální přístup. Jitka a Roman jsou srdcaři a byla by škoda jejich energie a zkušeností nevyužít. Spolupráce s autorem metody MUDr. Smíškem a jeho dcerami jim nejen přidává na důvěryhodnosti, ale hlavně jim umožňuje systém aktualizovat a konzultovat specifické stavy „pacientů“.Koupil jsem si polo-intenzivní program za 14 700 Kč a byla to nejlepší investice za posledních 5 let. Jindra

Chtěla bych poděkovat paní Jitce Fridrichové za její trpělivost a láskyplný přístup s jakým se mi věnuje. Paní Jitku jsem vyhledala v Chomutově, 2 měsíce po výměně kyčelního kloubu. V té době jsem kulhala, chodila v mírném předklonu, měla stálé bolesti zad a byla prostě sklíčená a zkroušená. Už po první návštěvě u paní Jitky jsem odcházela velmi spokojená, jednak s úlevou po cvičení a také s vědomím že jsem našla terapeuta,který jasně chápe mé potřeby a ví co mi pomůže. Další lekce s paní Jitkou toto jen dále potvrzují. Paní Jitka má profesionální přístup a vysokou odbornost , chová se ke mně tak srdečně a lidsky,že zmizely moje celoživotní obavy z masáží jakéhokoliv druhu, její masáže jsou skvělé a účinné,Po třech měsících téměř každodenního cvičení v rozsahu 15-25min trvale ustoupily bolesti zad a to mi lékaři už 15 let opakovaně říkali, že neví co se mnou,chodím rovně a ujít 6km krajinou není problém. Moje nadšení pro cvičení SM systému nepolevuje, právě naopak, díky němu nejen dobře a bez bolestí chodím, zvětšuje se rozsah mého pohybu, celý organismus lépe pracuje, ale vrací se mi i radost ze života.Jsem za to velmi vděčná . Spolupráce s paní Jitkou je pro mě nadmíru příjemná a těším se na každou další lekci. Luďka Fialová

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Jitce Fridrichové za profesionální a lidský přístup při řešení mého zdravotního problému. V říjnu 2017 jsem ji vyhledala jako doporučenou terapeutku pro SM systém na stránkách stop bolesti zad, neboť jsem již třetím rokem trpěla chronickou bolestí zad v důsledku výhřezu plotýnky v bederní oblasti. Paní Fridrichová nejprve trpělivě vyslechla mou anamnézu, poté mě vyšetřila a vnukla mi naději na to, že bych se dlouhodobé bolesti mohla zbavit, pokud budu pravidelně cvičit SM metodu. Z počátku jsem byla spíše skeptická k tomu, abych uvěřila, že se bolesti můžu zbavit, neboť jsem za sebou měla řadu různých rehabilitací, cvičení , magnetickou terapii, vodoléčbu , infúzní terapii a vše bylo bez efektu. Jediným krátkodobým řešením pro mě byly obstřiky, ale z dlouhodobého hlediska to nebyĺo ideální. Paní Fridrichová mě během několika sezení seznámila s SM systémem a naučila mě několik základních cviků, které jsem se pod jejím dohledem naučila cvičit sama správně a díky těmto cvikům jsem se přibližně po třech týdnech zbavila chronické bolesti, která mě sužovala tak dlouho. Nyní cvičím každý den přibližně 15 minut a na SM systém nedám dopustit. Jitko, moc Vám děkuji. Martina S

S Jitkou jsme se setkaly v dobe tesne pred mou operaci meziobratlove plotenky, dozvedela jsem se ze SM system resi ruznorode problemy patere i vyhrezy, ale v mem pripade vyhrez byl velky a byla jsem uz vicemene rozhodnuta operaci absolvovat. Jsem vdecna, ze jsem ji potkala, ze se me ujala a vzdy si na me udelala cas kdyz jsem to nejvice potrebovala. V dobe nejintenzivnejsich bolesti jsem dostala tu nejvetsi psychickou podporu. Je to clovek co sve praci opravdu veri a vi co dela. Od doby postoperacni, coz je nyni rok a pul cvicim SM system s Jitkou i ve spolupraci s Mudr. Smiskovou a moc mi pomaha. Marta.

S Jitkou sem se potkala na lekci SM systému. Od dětství sem měla problémy s zády, trpím na ztuhlá záda a mám sesednutý spodní obratel v kříži. I když pravidelně chodím do posilovny, problémy se zády neustupovaly. Nejhorší stavy byly ze stresu v práci. Po první lekci SM systému sem se cítila jak po masáži, záda krásně uvolněná. Velmi mě oslovil přístup Jitky, ještě nikdy sem nepotkala instruktora, který se o lidi osobně zajímá. Také mě překvapilo, jak odborně vysvětluje jednotlivé problémy klientů a snaží se jim trénink "ušít na míru". To všechno ve skvělé a pohodové atmosféře. Jitka nás nabije svým veselým a energickým přístupem a po lekci všichni odcházíme s dobrou náladou. Ráda chodím na její hodiny a doporučila bych je každému. Ludvíka Fialová


Další Video REFERENCE


Přijímáme firemní benefity

Benefity
Benefit Plus
Benefity
Benefity
Benefity

AKCE do 31.12.2019